21:11, 13 Жовтня 2022

Лучани провели в останню дорогу трьох загиблих Героїв

Жителі міської територіальної громади знову прощаються з військовослужбовцями, життя яких забрала війна. Одразу трьох полеглих бійців відспівали сьогодні у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Лучанин Сергій Ярмольський був призваний на військову службу по мобілізації 5 липня. Загинув 8 жовтня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Першотравневе Куп’янського району Харківської області.

Сергій Пенкаля був призваний на військову службу по мобілізації 1 березня. Загинув 6 жовтня в районі населеного пункту Терни Донецької області.

Роман Стрельчук 13 серпня був призваний на військову службу по мобілізації. Загинув 4 жовтня в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області.

“Сьогодні ми оплакуємо трьох наших Героїв, і водночас дякуємо Богові за те, що він дав так багато любові нашим захисникам. Думаю, не лише ворог, але й ми самі не сподівалися, що в Україні виявиться стільки відважних людей, які, розуміючи, що можуть не повернутися з поля бою, все одно йдуть захищати Батьківщину. Це є воістину закладене Богом бажання уподібнюватися до Христа Спасителя, який прийшов у цей світ і свідомо віддав себе заради спасіння нас усіх”, – сказав у скорботній промові протоієрей Віталій Собко.

До молитви духовенства за вічний спочинок захисників України долучилися їхні рідні і близькі, бойові побратими, Луцький міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чепелюк, секретар міської ради Юрій Безпятко, представники влади області.

Після завершення панахиди домовини з тілами Героїв прощальною ходою пронесли Театральним майданом. У цей момент лучани, віддаючи останню шану загиблим, утворили живий коридор і прихилили коліна перед захисниками. Біля стенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України” скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

Щирі співчуття рідним і близьким!

Вічна пам‘ять, честь і шана Героям!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: