16:28, 09 Січня 2023

Лучани попрощалися із загиблим Героєм Сергієм Фокіним

Жителі громади провели в останню дорогу ще одного полеглого на війні захисника України. У Свято-Троїцькому кафедральному соборі відспівали військовослужбовця Сергія Фокіна.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Лучанин Сергій Фокін (25.02.1989 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації 20 червня 2022 року до складу військової частини на посаду оператора відділення безпілотних авіаційних комплексів взводу безпілотних авіаційних комплексів роти вогневої підтримки військової частини.

Загинув 2 січня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Бахмут Донецької області.

До спільної молитви за упокій душі спочилого воїна разом із духовенством, родинами, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучилися Луцький міський голова Ігор Поліщук, заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.

“У ці святкові дні ми вітаємося “Христос рождається!”, і ці слова відгукуються в серці кожного з нас. Бо як Христос прийшов для того, щоб спасти інших, і вже змалечку, з пелюшок, мав гоніння, так само наші українські Герої – праведники і новомученики – віддають своє життя за нас із вами. Завдяки таким захисникам, як новопреставлений воїн Сергій, сьогодні в нас не летять ракети, волинську землю не топче нога ворога. Тому сьогодні вся Луцька громада схиляє голови на знак поваги і шани та скорбить разом із його невтішною родиною”, – сказав протоієрей Олександр Безкоровайний.

По завершенню богослужіння домовину з тілом Героя під звуки дзвонів і солдатської сурми пронесли Театральним майданом. Біля фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України” скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь та шана Героям!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: