11:59, 25 Квітня 2020

Лучанка показала, як німці спільно з поляками протестують проти закриття кордонів. ВІДЕО

Лучанка Жанна Павловська, яка живе у Німеччині вже багато років, показала, як німці спільно з поляками протестують проти закриття кордонів, адже пандемія, яку прогнозували у ВООЗ так і не настала.

Мирний протест відбувся вчора, 24 квітня, у місті Франкфурт-на-Одері та з польського боку кордону. Учасники протесту пройшли до німецько-польського кордону, який проходить через річку Одер. Мітингарі підійшли до мосту через річку, а з боку Польщі, з містечка Слубіце підходили польські мітингувальники, які також підтримують протест.

«Дружина в Німеччині, робота в Польщі, я повинен жити на мості?», – написано на банері одного з учасників протесту.

Мітингарі закликають відкрити польсько-німецький кордон.

«Тільки 20 людям дозволяють мітингувати, інші прийшли підтримати мітингарів. Вони доходять до початку мосту через річку Одер, а з польської сторони і інші мітингувальники переходять до початку моста з їхньої сторони.  Прийшло багато людей. На кордоні черга, дуже важко машини перетинають кордон. Протестують проти заборони перетину кордону, тому що в Польщі дуже жорсткі заходи. Якщо ти працюєш в Німеччині в прикордонній зоні, якщо ти туди виходиш на роботу і хочеш повернутися в Польщу, ти вимушений сідати на 14 днів карантину. Але, по суті, за статистикою, по тому що бачать люди, пандемія не настала, яку прогнозували всесвітні організації. І людям вже це набридло», – коментує Жанна Павловська.

Варто наголосити, що мітингарі без масок.

Опубліковано Zhanna Pavlovska Пʼятниця, 24 квітня 2020 р.

Нагадаємо, Жанна Павловська розповіла для інтернет-видання «Волинь Online» про те, що у Німеччині ніхто не змушує носити масок і не забороняє прогулянки.

Українські науковці також рекомендують гуляти у парках.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: