18:59, 09 Липня 2018

Лучани вибороли медалі на чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації. ФОТО

Луцькі спортсмени здобули одні з найкращих результатів збірної України у чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

У м. Дольни Млин, що за 150 км від м. Праги (Чехія), проходив чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації. Програма змагань включала класичні дистанції на діапазонах 3,5 мгц, 145 мгц, а також пошук радіопередавачів на короткій дистанції в режимі «Спринт», у вікових категоріях ч/ж – 14 років, ч/ж – 16 років. Один з найкращих результатів за останні роки показала збірна команда України: 18 медалей з яких 6 золотих, 11 срібних та 1 бронзова. Загалом друге загальнокомандне місце, поступились лише господарям змагань.

За збірну команду України виступали три спортсмени з міста Луцька Волинського обласного спортивно-технічного клубу товариства сприяння обороні України, а саме Аліна Лотоцька в категорії ж-14 – 2-ге місце в особистому заліку і срібна медаль в командному заліку в категорії ж-14, Катерина Демчук 5-те місце в особистому заліку і бронзова медаль в командному заліку в категорії ж-16. Владислав Іщук – 8-ме місце в особистому заліку і золота медаль в командному заліку в категорії ч-16.