15:30, 08 листопада 2021

Ковельські школи, де повністю вакцинований персонал, працюватимуть у звичному режимі

Як відомо, на території Волинської області з 00 год. 00 хв. 8 листопада встановили червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 5 листопада.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Сьогодні відбулося спільне засідання районної та міcцевої комісій ТЕБ та НС. Відповідно у Ковелі посилюються  обмежувальні протиепідемічні заходи.

Міський голова Ігор Чайка  наполіг, що у період запровадження «червоної зони»  ринки міста, де персонал вакцинований хоча б однією дозою — працювали.

Важливо, що перевезення пасажирів у громадському транспорті на міських маршрутах – при дотриманні водіями та пасажирами маскового режиму та недопущення перевезення більшої кількості пасажирів, ніж місць для сидіння, яка передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський звернувся з пропозицією, аби у школах, де повністю вакцинований персонал, діти навчались у звичному режимі.  Це — ЗЗСО№№ 8, 9, 12 ліцеї №№ 3,11,13. На його думку, це стане хорошою мотивацією для інших колективів.

Комісія підтримала таку ініціативу. У решті шкіл очно навчатимуться учні 1-4 класів, 5-11 переходять на дистанційну форму здобуття освіти.

У Ковельській громаді продовжать роботу дитсадки (невакцинованих працівників відсторонили від роботи).

Крім того, діятимуть наступні карантинні обмеження «червоного» рівня епіднебезпеки.

Забороняється:

перебування на територіях загального користування без  засобів індивідуального захисту;

прийом відвідувачів у закладах громадського харчування;

прийом відвідувачів у ТРЦ, розважальних закладах, закладах торгівлі та побутового обслуговування;

прийом відвідувачів закладами культури;

проведення масових заходів (крім автоконцертів, автокінотеатрів).

Важливо: зазначені заборони не застосовуються, якщо 100 % працівників та відвідувачів мають  COVID-сертифікат (про повний курс вакцинації проти COVID-19), цифровий сертифікат про негативний результат тесту на коронавірус чи про одужання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: