21:28, 17 листопада 2020

Ковельська лікарня отримає майже сім мільйонів на забезпечення киснем хворих на коронавірус

Сьогодні на позачерговій сесії міської ради депутати внесли зміни до бюджету на 2020 рік.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Зокрема, збільшили доходи загального фонду за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на “Нову українську школу” у сумі майже 1,285 мільйона гривень.

Місто отримало 5,3 мільйона гривень на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2.

З них — 5 мільйонів піде на придбання кисневої станції та 300 тисяч буде спрямовано на закупівлю дохідних матеріалів для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду Ковельського МТМО.

Крім того, з міського бюджету виділяється 1,47 мільйона гривень на реконструкцію кисневої системи в інфекційному та неврологічному відділеннях лікарні та облаштування там додаткових 47 кисневих точок.

На функціонування новоствореного Комунального некомерційного господарського об’єднання “Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських” піде 400 тисяч гривень.

Здійснять перерозподіл бюджетних призначень, що стосуються благоустрою міста, а також у галузях освіти, спорту, охорони здоров’я, культури, соціального захисту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: