21:52, 09 Січня 2022

Ковельська ДЮСШ № 1 імені Петра Стуса отримала подарунки

Напередодні Різдва Ковельський міський голова Ігор Чайка, його заступник Наталія Маленицька, начальник управління культури, молоді та спорту Андрій Мигуля зустрілися з колективом ДЮСШ № 1 імені Петра Стуса, аби підбити підсумки року, що минув та порадувати подарунками.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Ця спортивна школа торік  відсвяткувала 70 років з часу відкриття і також у 2021 році їй присвоїли ім’я заслуженого тренера України Петра Стуса.

Та й вперше за багато років чимало зробили для оновлення закладу. Сучасного вигляду набули кабінети, роздягальні, санвузли. На ремонтні роботи та придбання меблів  з  бюджету громади виділили понад 470 тисяч гривень. Приміщення спортивної школи потроху стало змінюватись.

Нині там займається понад триста дітей. Вони відвідують секції вільної боротьби, боксу, футболу, волейболу, шахів.

Тренерів та їх вихованців зі святами привітав міський голова Ігор Чайка: “Переконаний, що ця школа виховає ще не одного чемпіона. Хотів би, щоб переможні традиції, які завдяки тренерам, дирекції тут народилися, мали продовження”.

Ігор Чайка  запевнив, що школу продовжать модернізувати і цьогоріч.

“Адже це — одна з найстаріших будівель у нашому місті, яка давно потребує ремонту”,  – сказав він.

Успіхів та перемог юним спортсменам, які саме завершили тренування,  побажали Наталія Маленицька та Андрій Мигуля.

Приємним моментом зустрічі стало вручення подарунків. Керівники міста передали для ДЮСШ № 1 волейбольні, баскетбольні, футбольні, гандбольний м‘ячі та медболи. А також – велотренажер. Все це придбали за кошти місцевого бюджету.

Директор Володимир Олексюк  та тренер Олег Стус подякували  за увагу до їх закладу. Для них було великою приємністю, що врешті за багато років  школу почали оновлювати. Завдяки цьому діти  отримали більш комфортні умови для занять.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: