19:51, 07 Грудня 2022

Ковельчани віддали останню шану своєму земляку Валентину Пігілєву

Сьогодні Ковельська громада знову у скорботі, ковельчани прощаються з захисником, справжнім патріотом України Валентином Пігілєвим.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Він жив з нами в одному місті, ходив тими ж вулицями, радів кожному новому дню. Валентин навчався в ліцеях № 3 та № 7, обрав для себе дуже мирну і милосердну професію — медика. Отримав спеціальність “Лікувальна справа” у нашому медичному коледжі.

У червні 2021 року підписав контракт на службу в ЗСУ. Був старшим бойовим медиком самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону. Під час виконання бойового завдання у ковельчанина сталося гостре порушення кровообігу, кардіоміопатія, внаслідок якої його серце зупинилось. Йому було всього 34 роки.

“Вій виносив з поля бою своїх побратимів, боровся за їх життя та був у найбільш гарячих точках російсько-української війни. Валентин пішов з життя, проте зберіг його сотням бійцям. Глибокі співчуття та повага родині, яка виховала Героя. Ми будемо пам’ятати кожного. Герої не вмирають. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!”, – сказав міський голова Ігор Чайка під час громадянської панахиди.

Про те, якою був людиною Валентин, пригадала його класний керівник Ніна Омельковець: “Якби потрібно було лише одним словом охарактеризувати цього хлопця, я б вибрала — доброта. Він ніколи не тримав зла та готовий був завжди прийти на допомогу. Валентин був дуже комунікабельним, життєрадісним, завжди був в оточенні однокласників та знайомих. Тому в такий важкий час він не зміг стояти осторонь і пішов туди, де потрібен був найбільше. Страшна втрата”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: