22:16, 04 Січня 2022

Ковельчани отримали подарунки від благодійників із німецького міста-партнера Вальсроде

Різдво, Новий рік – час для добрих справ. Ні пандемія, ні тисяча кілометрів не можуть їм перешкодити.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У ці передноворічні дні голова благодійної організації  «Допомога дітям Ковеля» Міхаель Хааке разом зі своїми однодумцями з міста Вальсроде подбали про сюрпризи для своїх підопічних. Вони не змогли приїхати особисто, тому цю приємну місію   доручили ковельчанкам Любові Семенюк і Тетяні Пановій, які впродовж багатьох років супроводжують групу юних ковельчан у Німеччину.

Святкові набори отримали мешканці стаціонарного відділення, люди, які перебувають у хоспісі, діти обласного центру соціально-психологічної реабілітації, представники ГО “Реабілітаційний центр”. Загалом роздали 160 презентів.

Крім того, 100 листів передали юним ковельчанам від їх друзів з Німеччини, родин, де вони раніше відпочивали на літніх канікулах. І це ще не повний перелік усього хорошого, що вдалось зробити пану Міхаелю.

«Хто б міг подумати, що  ми знову не святкуватимемо Різдво так, як ми багато років це робили. Дуже важко не мати змоги обійняти наших діток та друзів. Це вже було нашою традицією – 1 січня їхати в Ковель»,– написав Міхаель Хааке у своєму листі до міського голови Ігоря Чайки. – Незліченно багато чудових годин ми провели в Ковелі. Особливо усвідомлюю цінність цього всього тоді, коли не маю такої можливості».

До слова, нещодавно у Ковель надійшов гуманітарний вантаж, який був зібраний благодійниками з Німеччини. Речі  працівники територіального центру соціального обслуговування роздали людям, які потребують підтримки і допомоги.

Ігор Чайка подякував Міхаелю та його команді за добрі справи, чуйність і милосердя,  їх великі серця, наповнені любов’ю.

Хочеться, аби таких прекрасних людей було якомога більше. Нехай їх добро повертається їм сторицею.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: