11:38, 24 листопада 2022

Коли у Луцьку відновлять електропостачання

У частині мікрорайонів міста та в окремих селах є електроенергія, в частині — немає.

Про це інформує Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Оперативна інформація станом на 10:30.

1. Дубнівський та Гнідавський водозабір під напругою, однак нестабільною, через що протягом дня можливе призупинення водопостачання. Заготуйте воду зараз. Омелянівський водозабір через нестабільну напругу наразі вимкнений. Очікуємо стабілізацію напруги. У будинках, де є вода, вона доступна до 4-6 поверху. У будинках, де відсутня електроенергія на поверхах вище її немає, оскільки не працюють підйомні станції. Скористайтеся допомогою сусідів та візьміть воду у них.

2. Частина з тих котелень, які зранку були увімкнені, наразі працюють з перебоями у зв‘язку з нестабільною напругою. Очікуємо стабілізації напруги. Котельню на Карбишева енергетики обіцяють підключити після обіду. В багатоквартирних будинках, де встановлено ІТП також можуть бути проблеми з подачею теплоносія через відсутність електроенергії в будинку.

3. В частині районів міста та в окремих селах є електроенергія, в частині — немає. Протягом дня ситуація буде змінюватися. Значне покращення за інформацією енергетиків відбудеться з початком генерації електроенергії на АЕС. За попередніми прогнозами міненерго, це відбудеться ближче до вечора»,—йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: