22:33, 26 Березня 2019

Керуючий справами УПЦ МП зустрівся з настоятелями волинських парафій, храми в яких перейшли до ПЦУ

В УПЦ МП говорять про «утиски та гоніння», а храми громад, що перейшли до ПЦУ, називають «захопленими»: митрополит Бориспільський і Броварський Антоній передав церковне начиння для парафій, «де храми захоплені розкольниками».

З благословення предстоятеля УПЦ МП Онуфрія керуючий справами УПЦ МП, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній 26 березня зустрівся у Києво-Печерській Лаврі з настоятелями парафій Волинської єпархії, «храми яких були захоплені розкольниками», – пишуть на сайті Волинської єпархії УПЦ МП.

Священики розповіли йому про стан справ в общинах, які залишилися без храмових будівель та змушені звершувати богослужіння у пристосованих приміщеннях.

В свою чергу владика Антоній подякував отцям настоятелям за стійкість у вірі та сумлінне пастирське служіння у часи випробувань. Владика зауважив, що Бог завжди підтримує і буде підтримувати тих, хто служить Йому і Його Святій Церкві, не дивлячись на всілякі «утиски та гоніння».

На завершення зустрічі митрополит Антоній передав у дар для «постраждалих парафій» Волині необхідне церковне начиння.

Зауважимо, що на Волині про перехід з підпорядкованої Російській православній церкві  УПЦ МП до ПЦУ ухвалили рішення в понад сотні релігійних громад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: