15:59, 15 листопада 2021

Капітальні ремонти та кошти для шкіл: у Луцьку внесли зміни до бюджету

Депутати Луцької міської ради внесли зміни до бюджету Луцької міської територіальної громади на 2021 рік під час засідання 21-ї позачергової сесії.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Зокрема, департаменту освіти спрямували понад 300 тисяч гривень на закупівлю інтерактивного обладнання для КЗ “Луцька ЗОШ І—ІІІ ступенів №13”, на придбання робототехніки та сценічних костюмів для колективів художньої самодіяльності для Луцького ліцею № 27, а також телевізорів та оргтехніки у КЗ “Луцька ЗОШ І—ІІІ ступенів № 2”.

Департаменту житлово-комунального господарства виділили кошти на капітальні ремонти дитячого майданчика на проспекті Молоді під урбан-парк “Молодіжний”, площі Героїв Майдану та скверу поблизу НВК № 26.

Управлінню охорони здоров’я спрямували кошти на придбання медичного обладнання, а управлінню капітального будівництва – на реконструкцію ЗОШ І—ІІІ ступенів у селі Забороль.

Також розподілили кошти депутатського фонду. Їх направили на придбання апарату для надягання бахіл; на встановлення лавок на прибудинковій території за адресою вул. Конякіна, 31 та огорожі на прибудинковій території за адресою вул. 8 Березня, 26; на фінансову підтримку Луцької міської федерації боксу; на придбання спортивного та дитячого обладнання для потреб мешканців села Забороль.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: