17:14, 05 Липня 2021

iPhone X – чим цікавий цей смартфон і чому саме він викликав революцію в світі гаджетів*

У вересні, далекого 2017 року компанія «Apple» презентувала новий смартфон – iPhone 10, присвячений десятиріччю з моменту випуску першого гаджета. До речі, сьогодні ви можете придбати цей смартфон у відновленому варіанті за цим посиланням — https://icoola.ua/apple-iphone-x за дуже низькою ціною і отримати 1 рік безплатної гарантії.

Шанувальники творчої діяльності Стіва Джобса зійшлися на думці, що десятий айфон можна сміливо назвати «революційним» через низку об’єктивних причин:

– Впровадження нового типу екранів OLED, що кардинально покращило якість зображення;

– Перший екран без рамок;

– Новий метод розблокування смартфону за допомогою обличчя – Face ID;

– Функція True Tone, що зменшила шкідливий вплив синього кольору на сітківку ока;

– Портретне освітлення та покращене Slow-mo;

– Та ще багато-багато іншого…

То ж, якщо Ви є щасливим володарем iPhone 10 – вітаємо, у вас в кишені справді революційний смартфон, що задав темп розвитку іншим компаніям та успішно займає достойне місце, навіть сьогодні.

Особливості дизайну iPhone X – декілька слів про цього «красеня»

Яскравий нюанс: внесення кардинальних змін до звичного вигляду гаджета. Відсутність обмежень по всьому периметру екрану ось одна з відмінних рис Айфона 10. Створення безрамкового екрана зажадало від конструкторів прибрати кнопку Home, яка була розташована в нижній частині. Як же тепер повернуться до головного меню? Рішення просте: провести пальцем по екрану знизу вгору.

Раціональне використання простору ось принцип, яким керувалися конструктори під час створення безрамкового екрана для iPhone 10. Тут буквально на кожному міліметрі впроваджено технологію: динамік, датчик наближення, освітлення, фронтальна камера та інші приклади.

Важливий момент: корпус iPhone X виготовлений з хірургічної сталі, яка відрізняється поліпшеними характеристиками міцності. Для дисплея виробник застосовує армоване скло, особливістю якого виступає здатність витримати значне механічне навантаження.

Як вдалося досягти показової колірної насиченості корпусу? Рішення: пошарове фарбування (не менше 7 етапів) з чітким дотриманням технології. Щоб виключити переходи між рамкою та задньою панеллю, інженери компанії «Apple» застосували технологію вакуумного напилення.

Екран Айфона 10: а які покращення в цьому плані?

Революція щодо виконання дисплея полягає в повному відході від рідкокристалічних технологій. Замість них конструктори компанії «Apple» вперше застосували органічний світловипромінювальний напівпровідник.

Переваги дисплея Айфона Х:

– Економне споживання енергії (зниження витрати заряду батареї);

– Зменшення загальної ваги гаджета;

– У порівняння з рідкокристалічними рішеннями технологія OLED забезпечує більш точну передачу кольору, зберігаючи чіткість ліній.

«Революційний» iPhone X гарантує зручність сприйняття тексту та зображень на дисплеї, незалежно від рівня освітленості в приміщенні. Смартфон сам налаштовує яскравість екрану та насиченість переданих кольорів. Це стало можливим завдяки впровадженню технології True Tone.

Захист особистих даних на iPhone X

У десятому айфоні конструктори відмовилися від сканера відбитків пальців. Замість нього запровадили прогресивний ідентифікатор обличчя, що працює у форматі 3d. За запевненням виробників, розблокувати девайс за допомогою фотографії або маски неможливо. Секрет у впровадженні набору камер TrueDepth. Прогресивна технологія проектує на обличчя власника гаджета понад 30 тисяч точок. Після обробки інформації пристрій створює унікальну карту зображення.

Цікавий момент: завдяки алгоритмам машинного навчання, iPhone X «впізнає» свого господаря навіть після кардинальної зміни іміджу, а впровадження інфрачервоної камери розпізнає зовнішність навіть за умов повної темряви.

iPhone X – характеристики смартфона

Основні характеристики iPhone X:

1. Процесор A11 Bionic. Його особливість: раціональне використання ядер. Пристрій застосовує ядра під час зростання навантаження та збільшених вимог до продуктивності системи. За стандартних умов працюють 2 ядра (з 6). Решта залишаються в стані очікування.

2. Оновлений графічний процесор на третину прискорює роботу девайса в порівнянні з попередніми версіями.

3. Герметичний корпус (стандарт IP 67). За запевненням виробника, Айфон 10 бу збереже всі експлуатаційні характеристики навіть на глибині 1,5 метра протягом 30 хвилин.

4. Функція швидкої зарядки забезпечує відновлення 50 % заряду батареї за 30 хвилин.

Це неповний перелік характеристик, що привертають увагу до флагманського «десятого» айфону.

Камера на Айфоні 10

Визначення «революційного» iPhone X також отримав завдяки впровадженню кардинально нової подвійної камери. Впровадження телеоб’єктива з широким кутом огляду покращує якість знімків. Функція, що імітує студійне освітлення, дозволяє створювати яскраві кадри навіть у разі відсутності професійного обладнання.

Користувачі відзначають скорочення часу на автофокусування, що не знижує якості фотографій. Прогресивні технології, які розробники помістили «під корпус» iPhone X, дозволяють пристрою в автоматичному режимі аналізувати стан і тип об’єктів, що відбивається на оптимальному коригуванні налаштувань камери девайса.

Можливості камери забезпечують зйомку відеофайлів в режимі FullHD при частоті у 240 кадрів. Завдяки функції стабілізації зображення вдається уникнути «тремтіння», підвищивши при цьому чіткість зйомки.

iPhone X: особливості покупки у 2021 році

«Десятий» айфон був революційним у 2017 році. Впровадження прогресивних технологій, які на той період вважалися недоступними, робить девайс актуальним і для сучасного користувача. На жаль, сьогодні, компанія «Apple» припинила випуск iPhone X, то ж придбати його в більшості випадків, Ви можете лише у відновленому варіанті. Ну а якщо з вашим смартфоном трапились негаразди і він почав погано працювати або ж взагалі розбився, ви завжди можете виконати ремонт iPhone X та отримати гарантії на виконану роботу у найкращому сервісі «Apple».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: