19:51, 02 Червня 2022

Горохів відзначає 782-річчя

Горохівчан привітали із 782 річницею заснування міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Горохівської міськради.

«Дорогі горохівчани! Іменини рідного міста ми завжди відзначаємо у величне свято Вознесіння Господнього. На жаль, цьогоріч святкування затьмарила війна.

Але древній та сучасний Горохів пишається тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя.

Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як День міста, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує, а найголовніше – нашим воїнам, які зараз боронять державу.

Низький уклін і велика шана усім жителям Горохова за самовіддану працю! Висловлюю слова глибокої вдячності за любов та вірність рідному місту. Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи. Ідіть завжди вперед – до нових вершин та звершень! Хай квітне наш рідний Горохів! Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед мешканців міста.

З Днем міста!

Слава Україні! Слава Горохову!», – звернувся до жителів громади міський голова Віктор Годик.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: