21:35, 17 Червня 2020

Дружина брата депутата Луцькради отримала в оренду ділянку біля парку у Луцьку

Депутати підтримали проект рішення про  надання  громадянці Оксані Ходзюк на  умовах  оренди   земельної   ділянки  для будівництва  і  обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вулиці Космонавтів, 23.

Про це йшлося під час засідання 83-ї позачергової дистанційної сесії міськради 17 червня.

Депутат Юлія Вусенко поцікавилася, хто давав дозвіл ставити огорожу навколо ділянки, якщо вона досі не перебувала в оренді.

Начальник управління земельних ресурсів міськради Сергій Шабала відповів, що питання встановлення огорожі не входить в компетентність управління. З його слів, попри те, що договір оренди ділянки досі не був оформлений, Оксана Ходзюк сплачувала кошти Луцькій міськраді.

Зауважимо, що Оксана Ходзюк – дружина брата депутата Євгенія Ткачука Олега, тому депутат подав заяву про конфлікт і інтересів та не брав участі в голосуванні щодо цього питання.

«Затвердити громадянці Ходзюк Оксані Анатоліївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Космонавтів, 23 площею 0,0283 га, кадастровим номером 0710100000:22:210:0011, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», – йдеться у проекті рішення.    

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: