09:41, 29 Червня 2023

Дорожнє покриття та водовідведення: у селі поблизу Луцька планують відремонтувати дороги трьох вулиць

Ремонтні роботи планують здійснити у селі Липини.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

«Сьогодні зустрівся із головою Підгайцівської громади Юрієм Семенюком. Разом із профільними керівниками обговорили ремонт вулиць Теремнівської, Максима Кривоноса та Івана Богуна у Липинах», – повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

Дороги цих вулиць давно потребують оновлення асфальтного покриття. З відповідними зверненнями до керівництва громади та департаменту інфраструктури ОДА неодноразово зверталися місцеві мешканці і перевізники, що здійснюють довезення пасажирів за маршрутами. Також ремонт доріг забезпечить швидкий і зручний доїзд до Луцької районної лікарні.

Зокрема важливо те, що вздовж проблемних ділянок облаштують водовідведення. Це дозволить розвантажити зливну каналізацію обласного перинатального центру, який регулярно підтоплюється через затяжні дощі. Адже наявна система водовідведення на території Центру не справляється із притоком води з прилеглих вулиць, масиву села Липини і району Теремно.

«Вже готові відповідні тендерні документи на ремонт дорожнього покриття та каналізування трьох вулиць. Кошти залучать з державної субвенції, плюс співфінансування Підгайцівської громади. Роботи стартують якнайшвидше, аби виконати заплановане у цьому сезоні», – розповів очільник області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: