12:35, 02 листопада 2022

Дорожні організації передали Ковелю два генератори та речі для військових

Два бензинові генератори на 3 кВТ кожний, сьогодні передали Ковелю дорожні організацій – ТОВ “Волиньдорресурс” та ТОВ “Волиньдорбуд”. Також вони придбали військовим повербанки, миючі засоби, термобілизну.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

“Наші фірми знаходяться на території громади. У своїй роботі ми постійно відчуваємо підтримку міської влади, тому вирішили теж бути корисними не лише своєю щоденною роботою. Переконані, що міський голова та його команда знають, кому ці речі – найбільш необхідні”, – зазначив Сергій Григоренко, директор “Волиньдорресурсу”.

“Наші організації постійно допомагають військовим. Це ще один наш невеликий внесок у Перемогу” – додає його партнер, заступник директора “Волиньдорбуду” Руслан Курило.

Зважаючи на останні події, у місті є велика потреба у генераторах. З Ковеля постійно йдуть гуманітарні конвої військовим — тож і повербанки, миючі засоби, термобілизна дуже скоро знайдуть собі власників.

“Хотів би подякувати усім підприємцям, які у цей складний час думають не лише про власний бізнес, а й про інтереси громади, про тих, хто сьогодні на фронті. Такий приклад показують організації, які займаються будівництвом та ремонтом доріг, – наголосив Ігор Чайка, який зустрівся з підприємцями. – Сьогодні кожен з нас на своєму робочому місці має зробити свій внесок у загальну Перемогу. А вона неодмінно буде, тому що Україна має успіх на декількох фронтах. Один з них — саме тут — фронт підтримки наших Збройних Сил та життєдіяльності міста”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: