19:04, 13 Серпня 2022

До Луцька їде п’ять мобільних сервісних центрів МВС

Головний сервісний центр МВС бачить підвищений попит на отримання послуг пов’язаних із реєстраційними діями транспортних засобів у деяких регіонах України. Попит викликаний у тому числі нульовим розмитненням, яке діяло кілька місяців поспіль. Аби збільшити кількість надання адміністративних послуг сервісних центрів МВС у Волинській області ініціюємо роботу у Луцьку мобільних сервісних центрів МВС. Вони проводитимуть реєстраційні дії з транспортними засобами. 

Про це інформують у прес-службі центру.

За послугами можуть звертатись мешканці Луцької територіальної громади, гості міста і взагалі всі, кому це зручно. Можна буде записатись на обслуговування не просто до одного сервісного центру МВС №0741, який працює у Луцьку, а ще додатково до  мобільних сервісних центрів МВС.

Обрали три зручні локації:

– вул. Ковельська, 53 (РДА , каб. ЦНАПу);

– вул. Соборності, 18 (РАЦС, каб. ЦНАПу);

– вул. Гордіюк, 14 б (регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Волинській області).

Мобільні сервісні центри МВС надаватимуть послуги упродовж двох тижнів: з 15 по 20 серпня та з 22 по 27 серпня. Розпорядок роботи: з 9:30 до 17:30 години.

Як записатись: онлайн через функціонал е-запис. На мапі необхідно обрати Луцьк та адресу мобільного сервісного центру МВС. Буде можливість обрати талон на певний час впродовж двох днів — на день візиту або наступний день. Запис проводиться лише особисто завдяки авторизації через електронний підпис, BankID або Дія.Підпис.

Мобільні сервісні центри МВС — це пересувні сервісні центри МВС. Обслуговуватимуть громадян у МСЦ МВС два адміністратори та фахівець Експертної служби МВС. Це додаткові можливості для великої кількості людей отримати послуги там, де попит на них великий.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: