23:14, 18 Липня 2022

До Генерального плану міста Володимира вноситимуть зміни

Проект змін до Генерального плану міста – основна тема засідання архітектурно-містобудівної ради, яке відбулося минулого тижня. Услід за цим зміни, що внесені до основного містобудівного документу, який призначений для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови населеного пункту розглянули і на містобудівній раді при обласній державній адміністрації.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

З метою приведення Генерального плану до сучасних норм чинного законодавства було внесено ряд змін, які попередньо виносились на громадські обговорення.

Як розповів перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук оновленим Генпланом  визначено два основні мікрорайони, де в перспективі можуть розміститись нові підприємства – це північний промисловий район (вулиці Н. Ужвій та В. Великого) та південний (територія колишнього цукрового заводу з відстійниками). Також в генплані передбачений індустріальний парк і територія, де в перспективі можуть виділити земельні ділянки учасникам АТО.

Передбачена Генпланом і оновлена схема дорожнього руху, яку презентували проектанти на початку року, розроблений розділ цивільного захисту. Також в районі вулиці Устилузької передбачається можливість каналізування з відводом нечистот на очисні споруди.

Щодо облаштування нового кладовища на території міста, то оптимальним варіантом вбачається його розміщення в районі вулиці В.Великого поблизу меморіального комплексу жертвам фашизму. Генеральним планом передбачили і побудову у місті багатоквартирних житлових будинків на території колишнього консервного заводу, танкового полку та автобусного автопарку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: