13:34, 13 Липня 2022

Для одного з автобусних маршрутів у Луцьку змінили схему руху

Сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету внесено зміни у схему руху автобуса № 51 «Кульчин – Луцьк». Таке ухвалили прийнято на прохання мешканців населених пунктів, які обслуговує цей маршрут. Перевізник погодився на такі зміни.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямках пролягатиме наступним чином: с. Кульчин, с. Жидичин, вул. Героїв УПА, вул. Стрілецька, вул. Винниченка, вул. Словацького, вул. Богдана Хмельницького (Паркова), вул. Ковельська, вул. Глушець (місця міжзмінного відстою у с. Кульчин та на вул. Глушець).

Міський голова Ігор Поліщук зазначив, що мешканці села Кульчин просили внести такі зміни, адже раніше кінцевою зупинкою була АС 2 на вулиці Львівській і громадянам не було зручно доїжджати до центральної частини міста:

«Ми пішли на зустріч мешканцям нашої громади. Тепер вони зможуть нормально доїхати до ВНУ імені Лесі Українки, Центрального ринку, ЦНАПу, тощо.

Також ми вносимо зміни у маршрути № 117 “Луцьк-Клепачів” та 149  “Луцьк-Озерце”. Тут тепер на маршруті у вихідні дні працюватимуть по два автобуси».

Крім того, відновили вечірні та вранішні рейси о 6.40, 19.40 на маршруті та рейс по маршруту № 117 “Луцьк-Клепачів” в робочі дні о 20.20 год. для забезпечення доїзду на роботу та з роботи мешканців сіл.

Автобусний маршрут № 117 “Луцьк-Клепачів” три рейси буде здійснювати до АС — 1 зранку, в обід та ввечері.

Ігор Поліщук наголосив, що вдалося знизити вартість проїзду до села Клепачів з 55 до 45 гривень. Новий тариф буде діяти після внесення змін до АСООП та дорожньої документації перевізника.

Знизилась й вартість проїзду й до інших сіл через, які проходить маршрут “Луцьк-Клепачів”, зокрема до села Озерце тепер вартість становитиме 40 грн замість 45 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: