18:16, 29 Червня 2019

«Дешевий «марафет» однозначно гірше «вбитої» квартири», – експерт про купівлю квартири «з ремонтом»

Лише 5-10 % власників продають квартири з класним, але вже давнішим, ремонтом, відразу – за адекватною ціною, розуміючи його відносність і зниження вартості з часом. Решта прирівнюють ремонт до витвору мистецтва і хочуть «зняти вершки» з 10-річного  еклера.

Суть: з ремонтом купувати однозначно круто, так як хороший ремонт включає в себе купу важливих речей: труби, електрика, вікна та інші невидимі «пожирателі» грошей. Якщо в цілому концепція подобається – особливо не вагайтеся, радить менеджер з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта нерухомість» Дмитро Хоміч.

Ремонт — це стан душі. Часом, переживши його одного разу, відпадає бажання на все життя. Помандруйте по кращих квартирах району, поговоріть зі знайомими і прицініться до послуг дизайнерів, щоб скласти об’єктивну думку щодо дилеми «купити готове / зробити самому».

Дешевий «марафет» однозначно гірше «вбитої» квартири. Так, шпалери з чайничком і квіточками відвернуть погляд, але – це бомба уповільненої дії, тоді як з «вбитою» квартирою наступаєш на міну усвідомлено.

І пам’ятайте: порожня «хрущовка» і порожня новобудова – далеко не одне і те ж по вкладеннях в ремонт.

“Насамкінець хочеться зазначити: хорошій квартирі – хороший ремонт. У пеклі є особливий котел для людей, які купують новобудову бізнес-класу і ставлять кухню з ДСП, яскраво-квітковими шпалерами. Карайте їх гривнею”, — каже експерт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: