14:50, 09 Січня 2019

Депутати Волиньради заявили, що Савченко хоче зупинити усі бюджетні процеси області

Депутати Волиньради заявили, що голова Волинської ОДА саботує їхню роботу. Вони звертаються до Олександра Савченка відкликати позовну заяву. 

Про це йдеться на сайті Волинської обласної ради.

Цими днями Волинська обласна державна адміністрація подала позов до суду про скасування рішення Волинської обласної  ради про обласний бюджет на 2019 рік.

“Весь бюджетний процес проведений обласною радою в рамках чинного законодавства України, регламенту облради VII скликання та Бюджетного регламенту. Проте Ваші підлеглі відмовилися готувати рішення про обласний бюджет після затвердження його на сесії Волинської обласної ради, адже саме Ви дали таку вказівку чиновникам, робота яких оплачується податками волинян. Замість них цю роботу виконали голова бюджетної комісії та працівники виконавчого апарату обласної ради. Всупереч Вашим очікуванням, рішення про бюджет було вчасно оприлюднене на офіційному сайті обласної  ради, — заявляють депутати. — Ваше ж рішення про позов до суду, з метою оскарження затвердженого на сесії обласного бюджету, викликає недовіру у депутатського корпусу, сумніви в вашій компетентності та відповідності займаній посаді. Адже саме Ви, свідомо саботуєте роботу Волинської обласної ради, всієї області та намагаєтесь зупинити усі бюджетні процеси на Волині. Децентралізація – це право органів місцевого самоврядування вносити пропозиції у формування бюджету з врахуванням позиції громад. Ви ж, забираючи це право, дієте всупереч заявам, позиції Президента та Уряду України щодо процесу децентралізації”.

Депутати Волинської обласної ради закликають голову ОДА прийняти зважене рішення та відкликати позовну заяву, з метою відновлення нормальної життєдіяльності Волинської області.

“В іншому випадку, ми будемо змушені звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів з метою захисту конституційних прав волинян та інформування про Вашу антидержавну діяльність”, — додають депутати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: