16:12, 09 Січня 2019

Депутати Волиньради написали до суддів, що у Савченка «нездорові амбіції»

Депутати Волиньради просять суддів не скасовувати рішення про бюджет області та заявляють, що у Савченка «нездорові амбіції». 

Про це вони заявили у відкритому листі до суддів Волинської області, — йдеться на сайті Волиньради.

Цими днями Волинська обласна державна адміністрація подала позов до суду про скасування рішення Волинської обласної  ради про обласний  бюджет на 2019 рік.

“Ми запевняємо, що весь бюджетний процес проведений обласною радою в рамках чинного законодавства України, регламенту облради VII скликання та Бюджетного регламенту. Обласна державна адміністрація відмовилася готувати рішення про обласний бюджет після затвердження його на сесії Волинської обласної ради. Замість державних чиновників цю роботу виконали голова бюджетної комісії та працівники виконавчого апарату обласної ради. Рішення про бюджет було вчасно оприлюднене на офіційному сайті обласної  ради. Якщо виконання рішення про обласний бюджет буде призупинено, то це унеможливить  виконання низки обласних програм, зокрема йдеться про Регіональну цільову програму соціального захисту населення на 2019-2022 роки, завдяки якій волиняни, які потрапили у складні життєві обставини, не зможуть отримати матеріальну допомогу з депутатського фонду”, — переконують депутати.

Вони заявляють, що не зможуть отримати місцеві бюджети області цільові субвенції на енергозберігаючі заходи, поточні і капітальні ремонти закладів освіти, охорони здоров’я, культури, та інші напрямки, що потребують проведення першочергових робіт більше, як на 90 об’єктах, за пропозиціями депутатів обласної ради.

У повному обсязі не будуть профінансовані заклади обласної комунальної власності, зірветься передплата періодичних видань для обласних бібліотек, не придбають медичне обладнання та медикаменти для Волинської обласної клінічної лікарні, обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання та онкодиспансеру. З цієї самої причини не проведуть ремонт для маленьких волинян у дитячому територіальному медичному об’єднанні.

“Люди, які хочуть, щоб обласний бюджет не був прийнятий, працюють проти Волині та волинян. Їх поставили «зверху», але чи знає Президент що вони роблять тут на місці. Методи роботи голови Волинської облдержадміністрації Олександра Савченка та його команди викликають занепокоєння та недовіру з боку депутатського корпусу Волиньради. Ми не хочемо, аби через нездорові амбіції однієї людини постраждали мешканці всієї області. Тому звертаємося до вас не приймати незаконного рішення та не скасовувати рішення про бюджет області”, — заявляють депутати.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: