12:25, 12 Лютого 2020

Депутата облради обурила пропаганда російської окупаційної історії на Волині

Ворожу кремлівську пропаганду на Любешівщині здійснюють, видавши книгу колишнього першого секретаря Волинського обкому КПУ «Вистояли і перемогли» за кошти кума Путіна.

Про це йшлося під час пленарного засідання сесії Волинської облради 12 лютого.

Депутат Олександр Пирожик у запиті до голови ОДА Юрія Погуляйка повідомив, що до нього звертаються члени родин Героїв Небесної Сотні, представники національно-патріотичної громадськості краю, ветерани російсько-української війни, порушуючи питання належного вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та російсько-української війни та актуалізацію цих заходів у відповідних програмах навчальних закладів. З його слів, хотілося б щоб під час роковин розстрілу Небесної Сотні ці дати та ці герої не залишилися не пошанованими, аби пропагувалася українська героїка та діяв календар пам’ятних дат історії України.

Депутат наголосив, що важливо, аби в освітніх закладах не пропагували російську окупаційну історіографію, як це відбувається нині.

«Кричущий факт: на Любешівщині за гроші кума Путіна Віктора Медведчука видана і пропагується антиісторична книга колишнього першого секретаря Волинського обкому КПУ Миколи Бущика «Вистояли і перемогли». Це недешеве ілюстроване видання в твердій палітурці, яке несе на волинські терени «русскій мір» і ворожу кремлівську пропаганду, в якому героями показані не ті, хто боровся за незалежну Українську державу, а прислужники Кремля та пособники російських окупантів, в якому російські окупанти названі «побєдітєлями» та «освободітєлями»», – відзначив Олександр Пирожик.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: