18:12, 30 Травня 2019

Бійці луцького клубу «GARDA» привезли нагороди із Кропивницького. ФОТО

Волинські бійці клубу «GARDA» вчергове взяли участь у всеукраїнському чемпіонаті з джиу-джитсу. Так, 23 травня, ряд поєдинків бійці клубу провели на 3-му етапі Ліги джиу-джитсу у Кропивницькому.

Про це повідомляє прес-служба клубу «GARDA».

Кістяк команди складали діти. Волинь була представлена з 13 спортсменів. Так, за результатами проведених поєдинків, бійці клубу завоювали такі призові місця у своїх вагових категоріях:

Олексій Лапін — 3-тє місце

Максим Заїка — 2-ге місце

Богдан Маковський – 1-ше місце

Теодор Ганейчук – 2-ге місце

Іван Бєлік — 3-тє місце

Фєлікс Лисюк — 2-ге місце

Єгор Сейц — 1-ше місце

Також молодший тренер клубу «GARDA» Іван Сильман став срібним призером у абсолютній категорії.

«Це був черговий етап новоствореної Ліги джиу-джитсу України. Ми брали участь й у попередніх двох. В усіх випадках приїздили з призами. Наступний етап Ліги відбуватиметься у Луцьку. Ми очікуємо приїзд  на Волинь більше півтисячі спортсменів з усієї України. Джиу-джитсу стає все популярнішим видом єдиноборств. Це не тільки спорт, а й ціла філософія. З кожним роком прихильників цього виду боротьби стає все більше. Запрошуємо долучатися до команди нашого спортивного клубу й пізнавати нове», — прокоментував подію головний тренер клубу Михайло Савчук.

Участь борців у змаганнях була можливою завдяки постійній підтримці клубу: Вікторії Шляхтич (компанія «AWG Карс»), Юлії Риковській (компанія «WEST AUTO HUB»), Олексію Шмігелю,  родині Маковських та транспортній допомозі Валентина Слуцького (ФГ «Агроком»).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: