19:22, 13 Січня 2025
Більше року вважався зниклим безвісти: у Володимирі попрощалися з полеглим Героєм Віктором Ткачуком
13 січня у Володимирі провели в останню земну дорогу солдата Віктора Ткачука, який повернувся на щиті додому лише через рік після своєї загибелі на полі бою.
Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.
Віктор Ткачук був призваний до лав ЗСУ 16 листопада 2023 року. Загинув внаслідок ворожого обстрілу на Харківщині 20 грудня того ж року. Увесь цей час він вважався зниклим безвісти. Нещодавно смерть бійця, якому тепер навіки 34 роки, підтвердилась за результатами ДНК-експертизи.
Тіло військовослужбовця прибуло до Володимира учора. Домовину пообіді доставили до Свято-Успенського кафедрального собору, де вона пробула цілу ніч.
Сьогодні, аби попрощатися з Віктором Ткачуком до храму прийшли його рідні, близькі, друзі, побратими, священнослужителі та представники влади.
Висловлюючи співчуття від імені усієї громади, перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук зазначив: «Загибель Віктора Ткачука – це ще одна важка втрата для нашої громади, яка продовжує жити під мирним небом, у незалежній державі, завдяки щоденним подвигам наших захисників та захисниць. За 10 років війни на дошці пам’яті нашого міста, що на площі Героїв, з’явилось 220 світлин полеглих Героїв, більшість яких загинули після повномасштабного вторгнення. Вічна їм пам’ять та шана!»
Після чину похорону скорботний кортеж провели у супроводі військового оркестру від храму вулицею Соборною до перехрестя, звідки вирушили до місця останнього спочинку полеглого Героя – Федорівського кладовища.
Залишити відповідь