12:10, 08 Травня 2022

Безплатна юридична консультація та гуманітарна допомога: підбили підсумки роботи колцентру при Волинській ОВА за тиждень

З 30 квітня по 6 травня колцентр Координаційного центру при Волинській ОВА опрацював 68 звернень. Загалом з початку війни надійшло 1 759 прохань та пропозицій.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Завдяки злагодженій роботі колцентру із структурними підрозділами, організаціями та установами області вдалося виконати потребу Нікопольської військової адміністрації у гуманітарній допомозі для осіб, які постраждали від збройної агресії росії.

Окрім того, за тиждень що минає 30 осіб отримали безкоштовні юридичні роз’яснення та консультації. Нагадаємо, що в області внутрішні переселенці та інші малозахищені верстви населення можуть отримати безкоштовну правову допомогу в очному режимі чи онлайн. Детальніше за посиланням.

Варто зазначити, що більшість звернень, що надходять до колцентру – прохання. Зокрема щодо надання гуманітарної допомоги, забезпечення транспортного перевезення населення із зон активних бойових дій та допомога внутрішнім переселенцям. Тому оператори одразу передають озвучені потреби до відповідних структур, аби якомога швидше виконати те чи інше звернення.

«Якщо вам необхідна допомога, або маєте певні пропозиції щодо вирішення якогось питання, звертайтеся за телефонами колцентру Координаційного центру при Волинській ОВА: 068 233 46 08, 096 881 80 91.

Разом ми переможемо!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: