21:02, 24 Грудня 2022

«Зимовий калейдоскоп. З вірою у перемогу!»: у Ковелі запрошують на виставку дитячої творчості

Навіть у такі важки часи для України, як цей трагічний і водночас героїчний 2022 рік, наш народ не скасовує найочікуваніші зимові свята, а навпаки,  з пошаною і надією зустрічає Різдво Христове,   Новий рік та інші знакові зимові прийдешні свята.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Українські діти, як і вся нація, сповнені позитивними бажаннями та оптимістичним настроєм, не залишаються осторонь традиційних зимових подій таких, як зустріч зі Святим Миколаєм,   чи то святково вбрана ялинка, чи то ярмарок смаколиків і національних сувенірів.

Юні ковельчани також активно долучилися до щорічної творчої акції – 28 конкурсу дитячого малюнка, який цього року має назву: «Зимовий калейдоскоп. З вірою у перемогу!».

195 майстрів пензля представили на розгляд журі та на радість глядачам 221  роботу. Галерея мистецтв, що вкотре привітно надала свої стіни для конкурсної виставки, калейдоскопно заграла  колоритними барвами, різноманітними сюжетами, творчими знахідками, високою майстерністю.

Цьогоріч список традиційних тем малюнків доповнився актуальними побажаннями перемоги і миру.  Патріотичні малюнки юних ковельчан організатори конкурсу планують передати на фронт доблесним захисникам нашої свободи і миру.

Святкова виставка гостинно запрошує усіх охочих відвідати її з 23 грудня 2022 року по 20 січня 2023 переможного року та отримати заряд позитивних емоцій, укріпити свою віру в непереможність нашого народу та відчути любов до України її юних творчих громадян!

Галерея мистецтв чекає на відвідувачів з 10:00 до 18:00 щодня, крім суботи та понеділка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: