15:20, 06 Серпня 2020

Звільнять директора Волинського коледжу культури і мистецтв

Освітянська комісія облради розглянула кадрове питання.

Про це повідомляє у «Фейсбук» Волинська облрада.

Сьогодні, 6 серпня, в режимі відеоконференції відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Депутати розглянули одне кадрове питання. Як повідомив заступник начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності апарату облради Альберт Гілітуха, така необхідність виникла у зв’язку із закінченням 10 серпня терміну дії контракту з директором Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського Василем Панасюком. Відтак, комісія рекомендувала голові обласної ради в установленому законом порядку звільнити Василя Панасюка з керівної посади та призначити його тимчасово виконувачем обов’язків директора цього закладу.

Нового директора Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського оберуть за конкурсом, який буде оголошений пізніше в установленому законодавством порядку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: