18:24, 09 Січня 2023

Звільнена з полону волинська прикордонниця разом із новою чотирилапою помічницею уже на службі

Прикордонниці, яка повернулася із російського полону на Волинь, друзі подарували спанієля.

Про це повідомляє прес-служба Волинського прикордонного загону.

На світлині прикордонниця Аліна Паніна та її нова напарниця «Челсі». Важко навіть уявити, що криється за усмішкою цієї дівчини. У жовтні минулого року Аліну звільнили з російського полону, де вона пробула п’ять місяців.

Ранок повномасштабного вторгнення кінологиня зустріла у Маріупольському морському торговельному порту. Там, разом зі своєю чотирилапою помічницею «Сонею», вона здійснювала огляд морських суден. Потім була оборона заводу «Азовмаш», тиждень під постійними обстрілами на «Азовсталі», далі – полон. До рук окупантів Аліна потрапила з двома службовими собаками. «Соня» та «Джессі» були з прикордонницею на «Азовсталі», разом пройшли через надскладні випробування, підтримували та оберігали. На жаль, з полону Аліна повернулася без службових собак, їх окупанти дівчині не віддали.

І ось, після тривалої реабілітації й відновлення, прикордонниця повернулася на рідну Волинь та продовжує службу на українсько-польському кордоні. Аби підтримати Аліну, друзі подарували їй спанієля, як дві краплі води схожого на «Соню». Зараз собака призвичаюється до нової напарниці. Разом постійно тренуються та вчаться працювати у тандемі.

Аліна дуже сумує за своїми чотирилапими пухнастиками та вірить, що обов’язково з ними зустрінеться. А поки переглядає архівні світлини й відео з «Сонею» та «Джессі» і усіляко намагається їх повернути. Нагадує про чотирилапих і зображення дівчини з собакою на стінописі у сквері її рідного міста. Цей сюжет художники присвятили Аліні. Про нього дівчина дізналася випадково від друзів. А відкриття муралу відбулося в день звільнення Паніної з полону. Щоправда про те, що цього дня прикордонниця повернеться на рідну землю ніхто з організаторів і гадки не мав.

Нині Аліна проходить службу в одному з прикордонних підрозділів Волинського загону та з нетерпінням чекає на повернення з полону свого чоловіка, теж прикордонника.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: