18:02, 14 Жовтня 2020

Зношена каналізація та сміття: на що нарікають мешканці багатоквартирного будинку у центрі Луцька

13 жовтня радники міського голови Ігор Поліщук, Юрій Безпятко та директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк зустрілися із мешканцями багатоквартирного будинку на вулиці Винниченка, 49, обговоривши проблеми будинку та прибудинкової території.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Лучани розповіли, що перші тріщини на будинку з’явилися ще у 2014 році. Тоді будівлю укріпили металевими тросами та встановили спеціальні маяки, за допомогою яких можна спостерігати, чи не розвивається зрушення і надалі. Окрім того, негайного ремонту потребує загальна каналізація. У зв’язку із її заломами утворилися пробоїни а нечистоти потрапляють у підвал будівлі.

Уваги потребує і тутешня прибудинкова територія. Особливо мешканці скаржаться на любителів алкоголю, що залишають за собою сміття та відпочивають на території у нетверезому стані.

Відсутній тут також повноцінний дитячий майданчик. Ігор Поліщук зазначив, що можливість його встановлення є, і протягом двох тижнів обладнання буде на місці. Також він відмітив, що асфальтове спортивне поле, яке не використовується тут вже багато років, може стати чудовою основою для спортивного майданчика із поліуретановим покриттям.

В свою чергу, Микола Осіюк розпорядився в найближчий термін вивезти побутове та будівельне сміття, принесене на сміттєвий майданчик невідомими недобросовісними мешканцями. Він зазначив, що відповідальність за вивезення такого типу відходів лежить на самих лучанах, а за самовільний скид передбачається штраф.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: