21:46, 28 Березня 2023

Жительку Ковельської громади привітали зі 100-річним ювілеєм

Учора відзначила сторічний ювілей Лідія Климівна Савінюк. Всі роки жінка прожила у селі Ружин. Працювала у колгоспі, вийшла заміж, має двох доньок, трьох онуків і трьох правнуків.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

З нагоди 100-річчя від дня народження Лідію Климівну привітав міський голова Ігор Чайка та староста Ігор Корнійчук. Подякували за достойно прожиті літа, багаторічну працю, небайдужість і великодушність. Побажали міцного здоров’я, щастя, радості і багато років життя.

На думку доньки Антоніни, своєму довголіттю мама має завдячувати генетиці — у родині її сестри і брати теж жили понад 90 років. А ще все життя працювала на природі, чоловік Павло займався бджільництвом, тож багато часу проводила на пасіці.

Лідія Климівна зараз любить поспівати тих пісень, які разом з чоловіком виконували у парі, тішиться своїми дітьми, правнуками. Учора більшість зібрались за родинним святковим столом. Щоправда, інша донька Світлана вітала маму з Німеччини, де вона мешкає уже багато років. Колись у Ковелі вона працювала в редакції газети «Вісті Ковельщини».

Лідія Климівна дуже радіє гостям, бажає усім здоров’я, добра і довголіття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: