08:43, 08 листопада 2022

Жителькам Боратинської громади розповіли, як піклуватися про себе у важкі часи

Чи можна відкладати турботу про себе, про своє здоров’я на «після війни»? Відповідь однозначна – ні! Адже піклування про здоров’я, догляд за собою дає відчуття безпеки, комфорту, турботи, допомагає долати стрес та бути ефективним у такі буремні часи.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Чому важливо дбати про психологічне і фізичне здоров’я під час війни? Як збалансоване харчування, повноцінний сон та фізична активність допоможуть зменшити постійний стрес? Про це та інше розповідали жителькам Боратинської громади та ВПО під час тренінгу «Чому фізична активність важлива під час війни?», який відбувся у Боратині. Порадами, які допоможуть вести здоровий спосіб життя, ділилася фітнес-тренерка Антоніна Черняк. Почуте одразу застосували на практиці – крім розмови про здоров’я, дівчата провели тренування зі стретчингу.

Довідково

Захід організовував Волинський Інститут Права в рамках проекту «Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад у партнерських громадах Проекту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області», що став можливий завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проект USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: