17:21, 02 Лютого 2021

Жителькам Боратинської громади пропонують безплатно зробити мамографію

Мешканки Боратинської громади старше 40 років можуть безплатно зробити мамографію і перевірити чи нічого не загрожує їхньому здоров’ю. Здійснити обстеження впродовж місяця можна у комунальному підприємстві «Луцька центральна районна лікарня».

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Для запису телефонуйте (0332) 251-558 – реєстратура Луцької ЦРЛ або звертайтеся у кабінет № 99.

Мамографія – це безболісне високоякісне дослідження молочних залоз за допомогою рентгена, що дозволяє визначати як злоякісні, так і доброякісні утворення в грудях на найбільш початкових стадіях, коли вони мають невеликі розміри і які лікар при звичайній пальпації не зможе визначити ще протягом 1 – 2 років.

Крім того, мамографія є не тільки найбільш точним, але і найбільш безпечним методом діагностики захворювань молочної залози, так як променеве навантаження приладу дуже низьке і не становить небезпеки для здоров’я пацієнток. Наразі, завдяки досягненням медичної науки і сучасним діагностичним технологіям, раннє виявлення ракової пухлини в 9 випадках з 10 дозволяє успішно вилікуватися і зберегти груди.

Медики запевняють, що, для того, щоб виявити рак молочної залози (РМЗ) або саркому на початковій стадії і не допустити стрімкого розвитку патологічного процесу, кожній жінці достатньо регулярно здійснювати всього три ефективних дії – проводити самообстеження грудей, відвідувати лікаря – мамолога та робити мамографію, особливо актуально це для жінок, старших 40 років.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: