08:44, 21 листопада 2022

Жителів Волині закликають взяти участь в опитуванні від міжнародної благодійної організації

Міжнародна благодійна організація СОС Дитячі містечка проводить масштабне опитування прийомних сімей, опікунів, патронатних родин і батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу в рамках проєкту “Право на сім’ю”. Фахівці з’ясовують, із якими складнощами зараз стикаються родини із цих категорій; чого їм бракує та хто цим сім’ям допомагає.

На заповнення опитувальника вистачить 20 хвилин. Результати узагальнять, тому анонімність відповідей – гарантована. Це дослідження дозволить  краще зрозуміти потреби альтернативних форм сімейного догляду. А значить – допомагати їм ще ефективніше.

Результати опитування – СОС Дитячі Містечка оприлюднять уже у найближчі місяці. Ці результати стануть основою для рекомендацій, що будуть використовуватися як у громадах, так і на загальнодержавному рівні – для запровадження послуг і змін у законодавстві.

Опитувальник – за посиланням.

Довідка: міжнародний проєкт “Право на сім’ю” одночасно реалізується у 5 країнах. Це Україна, Албанія, Білорусь, Вірменія та Північна Македонія.

Проєкт має допомогти вразливим сім’ям подолати складні обставини, а громадам – створити такі умови, щоб діти виховувалися у родинах замість інтернатів.  “Право на сім’ю” втілює у життя міжнародна благодійна організація СОС Дитячі Містечка Україна за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Програма розрахована до середини 2025-го року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: