08:44, 06 Травня 2021

Жителів Володимира-Волинського закликають подбати про підготовку мереж до нового опалювального періоду

Комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» щороку проводить комплексну підготовку до чергового опалювального сезону. Проте якість отриманих послуг залежить не лише від сумлінної роботи працівників комунального підприємства, а й від готовності систем теплоспоживання до подачі тепла.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Задля належного виконання вимог «Правил підготовки теплових господарств до опалюваного періоду» (наказ Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України №620/378 від 10.12.2008 р.), вимог Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії та з метою забезпечення можливості підтримання нормативного температурного режиму в квартирах мешканців Володимира-Волинського, з метою уникнення аварійних ситуацій, в тому числі уникнення затоплення квартир, що опалюються централізовано та недопущення матеріальних збитків під час опалювального періоду, співвласникам будинків необхідно своєчасно провести підготовку внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого водопостачання будинку в цілому до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Зокрема ОСББ, ЖБК та Управляюча житлова компанія мають:

Виконати роботи по профілактиці і ремонту обладнання, а також внутрішньобудинкових систем теплопостачання.

Виконати промивку внутрішньобудинкових систем опалення.

Провести ревізію запірної та регулюючої арматури трубопроводів, відновити відсутнє теплоізоляційне покриття трубопроводів та іншого обладнання систем теплопостачання та гарячого водопостачання.

Перевірити комплектацію теплових вузлів.

Утеплити віконні і дверні рами, засклити розбиті вікна сходових кліток та технічних поверхів підвальних приміщень.

Провести повірку манометрів та термометрів, що знаходяться на балансі співвласників (згідно з Законом  України про «Про метрологію та метрологічну діяльність») тощо.

Здебільшого, саме незадовільна підготовка внутрішньобудинкових мереж негативно впливає на якість отримання послуги централізованого опалення. Ліквідація цих недоліків не належить до компетенції «Володимир-Волинськтеплоенерго», проте фахівці КП завжди надають рекомендації ОСББ, житлово-будівельним кооперативам та Управляючій житловій компанії щодо того, що необхідно зробити, аби отримати якісні послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», – згідно меж розмежування, подає теплоносій належної температури до зовнішньої стіни житлового будинку. Тож, під час міжопалювального періоду підприємство проводить гідравлічні випробування котлів та теплових мереж, оновлює теплоізоляцію трубопроводів системи опалення та ЦТП, здійснює промивку водопідігрівачів кислотним розчином, прочищує газоходи та котли, ремонтує насосне обладнання на котельнях, центральних теплових пунктах і бойлерних підприємства, а також проводить роботи з підготовки хімводоочищення.

Щоб опалювальний сезон розпочався вчасно, важливо також, щоб споживачі вирішили питання з заборгованістю за спожите тепло та гаряче водопостачання. Розуміючи складну фінансову ситуацію кожного споживача, підприємство пропонує оформити розстрочку боргу або розстрочку платежу (детальну інформацію можна отримати при безпосередньому зверненні у КП).

Контактні телефони спеціалістів відділу збуту КП «Володимир-Волинськтеплоенерго»: (мобільний) 063 041 37 82, (стаціонарний) 3-52-05.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: