18:22, 23 Жовтня 2022

Жителі Боратинської громади знайомилися з освітньою системою Польщі

Як відбувається навчальний процес у польських школах? Чи можуть діти вимушених переселенців навчатися безкоштовно в навчальних закладах Польщі? Як вступити до закладу освіти? Про ці та інші особливості освіти у Польщі дізнавалися учасники однойменного вебінару, що відбувся у рамках проекту «Менторська підтримка для сільських вчителів». До онлайн-заходу долучилися близько 20 педагогів та батьків з Боратинської громади.

Про це повідомлять на веб-сайті Боратинської громади.

Спікерка Яна Цапук – голова ГО «Фундація розвитку сільської молоді», засновниця мовної школи «МОWА», голова ГО «Фундація розвитку сільської молоді», аспірантка Університету гуманітарних та природничих наук ім. Яна Длугоша в місті Ченстохово познайомила із системою освіти сусідньої Польщі, а також поділилася історіями з власного досвіду.

«Такі вебінари дуже актуальні, адже для багатьох українців, в тому числі і мешканців нашої громади, питання здобуття освіти у сусідній країні залишається відкритим, – розповідає координаторка проекту Марія Никитюк. – Переконана, що учасникам було цікаво почути про польську освітню систему зсередини, а ще ми вкотре переконалися, що можемо не лише запозичувати досвід, але й ділитися ним».

Захід відбувся у рамках проекту «Менторська підтримка для сільських вчителів», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства («Eastern Partnership Civil Society Fellowship»).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: