14:03, 05 Вересня 2022

Жителі Боратинської громади та переселенці здійснили сплав річками Чорногузка і Стир

Що може об’єднати краще, ніж спільна пригода? Правильно – спільна пригода на воді! Про це добре знають у Боратинській громаді і саме тому вирішили організувати водний похід для місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

В останні дні літа відбувся сплав річками, що з’єднують громаду – Чорногузкою і Стиром. Флотилія із 4 байдарок у складі 12 осіб екіпажу подолала шлях з Новостава у Боратин загальною протяжністю майже 12 км. Водна мандрівка поєднала у собі активний відпочинок та пізнавальне дозвілля – учасники маршруту почули цікаву інформацію про природні локації, які траплялися на шляху, а також дізналися історію річкового судноплавства на річці Стир.

«Дякуємо Волинському центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства та Volyn River Club за організацію активного відпочинку.

Захід відбувся у рамках проекту «Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад у партнерських громадах проекту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області», що став можливий завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проект USAID «ГОВЕРЛА»», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: