11:12, 23 Вересня 2023

Житель села Боратинської громади одержав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ «Сталевий хрест»

Почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Сталевий хрест» одержав військовослужбовець із Боратинської громади, житель села Вербаїв, Олег Михайлович Зварич.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

«Звитяга та героїзм наших земляків на полі бою увійдуть в історію нашої громади, як найцінніший приклад щирої любові до своєї країни та свого народу.

Олег Зварич став на захист нашої держави ще у 2014 році. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, Олег в перший же день вирушив на службу Батьківщині. З тих пір він пройшов найгарячіші напрямки, даючи відсіч російським окупантам. І зараз Олег продовжує вірно служити Україні, захищаючи її землі у одній з гарячих точок.

Доземний уклін нашому Захиснику та усім, хто тримає для нас небо! Безмежно пишаємось вами та бажаємо блискучої Перемоги над ворогом!

Нагрудним знаком «Сталевий хрест» нагороджуються військовослужбовці Збройних Сил України за виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності», – зазначають у сільській раді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: