21:18, 28 Травня 2019

Житель прикордоння на Волині намагався налагодити незаконний бізнес. ФОТО

На Волині прикордонники відмовились від хабара від жителя прикордоння та не допустили налагодження незаконного бізнесу.

Про це йдеться на сайті прикордонників.

Протидія корупції триває у прикордонному відомстві. На жаль, як і серед інших структур, у Держприкордонслужбі такі факти фіксуються.

А осіб, які спокушаються на незаконні кошти та здійснюють неправомірні дії, як власними силами, так і у взаємодії з іншими правоохоронними органами все частіше викривають та затримують, як, наприклад, цими днями на Буковині.

Проте більшість військовослужбовців чесно виконують свої обов’язки та не допускають протиправних дій на кордоні. Тільки з початку року співробітники Державної прикордонної служби України 240 разів відмовлялись від запропонованих коштів на майже 780 тисяч гривень. Один з таких випадків зафіксували на Волині. Прикордонники не погодились на злочинну схему, яку намагався разом зі своїми поплічниками налагодити житель прикордоння.

В результаті проведеної роботи сьогодні на автостанції м. Володимир-Волинський Волинської області спільною міжвідомчою групою у складі співробітників внутрішньої та власної безпеки по Львівському прикордонному УВВБ «Захід» Держприкордонслужби України, ВБКОЗ УСБУ, слідчих ГУ НП України у Волинській області, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Луцького гарнізону, у рамках кримінального провадженням за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України,  жителя прикордоння — громадянина України, затримали в порядку ст. 208 КПК.

Його затримання відбулося під час надавання військовослужбовцю відділення інспекторів «Коритниця» Львівського загону неправомірну вигоду у розмірі 6 тисяч гривень за сприяння йому у незаконному переміщенню тютюнових виробів через державний кордон України до Польщі на ділянці відділу «Коритниця». Факт надання неправомірних коштів задокументували. Неправомірну вигоду встановленим порядком вилучили слідчим. Тривають невідкладні слідчі дії.

Крім того, на підставі ухвали Луцького міськрайонного суду розпочали обшук за місцем проживання затриманого та його пособників у м. Володимир-Волинський, м. Ковель та с. Радехів Любомльського району Волинської області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: