19:22, 10 Червня 2022

Зеленський зустрівся з міністром оборони Британії

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом, який із командою прибув із робочим візитом до Києва.

Про це глава держави повідомив у «Телеграмі», оприлюднивши відео з зустрічі.

Зеленський подякував Воллесу за цей візит, а також висловив вдячність всій Британії, її уряду та Прем’єр-міністру Борису Джонсону за допомогу Україні. Президент наголосив, що Велика Британія під час повномасштабної війни продемонструвала, що є справжнім другом та партнером України.

Він зазначив, що часто спілкується з главою британського уряду. Такий самий теплий контакт, за словами Зеленського, відбувається на рівні міністрів, а також керівника Офісу Президента з британською стороною.

«Я вдячний за справжню об’єднану роботу. Ці слова завжди переходять до дій, що дуже важливо. Зброя, фінанси, санкції – три речі, у яких Велика Британія послідовно показує своє лідерство у підтримці України», – наголосив глава держави.

Своєю чергою міністр оборони Великої Британії заявив, що Україна спроможна витіснити російські війська зі сходу. Воллес також зауважив, що російський фашистський режим на межі колапсу, зокрема у тому, що стосується воєнної потуги.

Воллес запевнив у тому, що Британія і надалі підтримуватиме Україну.

Під час зустрічі Зеленський подарував Воллесу марку Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО».

Як повідомлялося, посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс заявляла, що підхід Прем’єр-міністра Бориса Джонсона щодо України користується міжпартійною підтримкою у країні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: