08:14, 23 Квітня 2022

Зеленський заявив, що вторгнення в Україну передбачалося як початок, рф хоче захопити й інші країни

Плани росії захопити південь України, аби отримати вихід на кордон із Молдовою, лише підтверджують, що вторгнення в нашу країну передбачалося як початок, а далі рф захоче захопити інші країни.

Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час відеозвернення.

«Сьогодні з посиланням на російських військових була поширена новина про те, що начебто їхнім завданням зараз є встановлення контролю над півднем України та вихід до кордону Молдови. І нібито там, у Молдові, порушуються права російськомовних… Що ж, це тільки підтверджує те, що я вже неодноразово говорив: російське вторгнення в Україну передбачалося тільки як початок, а далі вони хочуть захопити й інші країни», – констатував глава Української держави.

Зеленський зауважив, що Україна захищатиметься стільки, скільки потрібно, щоб зламати цю амбіцію росії. Він наголосив, що всі народи мають боротися разом з українцями та допомагати Україні, оскільки саме вона стала першою на цьому шляху.

«А хто далі? Якщо той, хто може опинитися далі, хоче залишитися сьогодні нейтральним, щоб не втратити щось, то це – найбільш ризикована ставка насправді. Бо ви втратите все», – підкреслив Президент.

У контексті так званого захисту російськомовного населення, про яке говорять російські посадовці, Зеленський зазначив, що територія, на якій рф варто було б попіклуватися про права російськомовних, – це сама росія, де немає свободи слова, свободи вибору і просто не існує права на іншу думку.

«Де процвітає бідність і де людське життя нічого не варте. Аж настільки, що вони їдуть до нас, їдуть на війну, щоб вкрасти собі хоч щось, що нагадує нормальне життя. Знаєте, як раніше говорили про найбільшу мрію: побачити Париж і померти. А від їхньої поведінки тепер просто шок. Бо їхня мрія тепер – вкрасти унітаз і померти», – додав він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: