08:15, 31 Серпня 2022

Зеленський заявив, що від Криму до Харківщини у ворога не буде жодної безпечної бази і тихого місця

Президент Володимир Зеленський заявив, що активні бойові дії тривають майже по всій лінії фронту, але в російської армії немає й не буде жодної безпечної бази та тихого місця.

Про це Зеленський сказав у відеозверненні 30 серпня.

“По всій тимчасово окупованій території України, від Криму до Харківщини, у російської армії немає й не буде жодної безпечної бази, жодного тихого місця. Наші захисники знищуватимуть усі склади, штаби окупантів, їхню техніку, хоч би де вони розміщувалися. Під Севастополем – значить, під Севастополем. Під Луганськом – значить, під Луганськом. Це українська земля, і окупанти можуть зробити тільки дві речі: втекти або здатися в полон. Інших опцій ми їм не залишаємо”, – сказав Президент.

Він додав, що активні бойові дії наразі відбуваються майже по всій лінії фронту – і на півдні, і на Харківщині, і на Донбасі.

“Особливо хочу сьогодні подякувати бійцям 56-ї і 110-ї бригад, які проявляють максимальну стійкість і героїзм на Авдіївському напрямку. Воїнам 53-ї і 93-ї бригад, які захищають Бахмутський напрямок, захищають мужньо, розумно, героїчно”, – наголосив Президент.

Він додав, що російське військове командування отримало вказівку захопити Донецьку область до кінця серпня, а на Донбасі – український прапор і українські герої, попри все – попри цілодобовий російський вогонь, попри намагання окупантів перекинути туди різних найманців та «зеків».

“Я дякую кожному й кожній, хто стійко тримається, хто захищає позиції і хто влучно «мінусує» окупантів, їхню техніку, логістику, боєприпаси”, – сказав Президент.

Також Зеленський звернувся до всіх наших людей у Криму: “Будь ласка, тримайтеся якомога далі від російських військових обʼєктів, не перебувайте поблизу російських баз і військових аеродромів, повідомляйте спеціальним службам України всю відому вам інформацію про окупантів, щоб звільнення Криму відбулося швидше”.

Крім того, Президент зауважив, що протягом цієї доби окупанти жорстоко обстрілювали Харків, Миколаїв, інші наші міста і майже всюди – саме цивільну інфраструктуру.

“Лише один російський обстріл Харкова забрав сьогодні життя п’яти людей, ще 12 поранені. Є жертви й унаслідок інших обстрілів… Вічна пам’ять усім, чиє життя забрали окупанти! Збройні Сили нашої держави, наші спецслужби, наша розвідка роблять усе можливе й неможливе, щоб кожен російський військовий обов’язково відчув українську відповідь на цей страшний терор, який росія принесла на нашу землю”,  – наголосив Президент.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: