08:15, 09 Квітня 2023

Зеленський заявив, що лише разом з Україною НАТО буде гарантувати справжній захист Європі

Рішення парламенту Литви щодо офіційного запрошення України приєднатися до НАТО вже найближчими тижнями матиме продовження.

Про це у своєму вечірньому зверненні 8 квітня повідомив Володимир Зеленський, передає «Укрінформ».

«Дуже важливе рішення ухвалено цього тижня у Литві – щодо головних очікувань від саміту НАТО, який запланований у Вільнюсі. Литовський Сеймас визнав необхідність запросити Україну стати членом НАТО – запросити саме цього року, на саміті у Вільнюсі», – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що лише разом з нашою країною Альянс буде гарантувати справжній захист Європі від будь-якого посягання – на життя народів, на наявні кордони й міжнародний порядок, заснований на правилах.

«Це рішення литовського Сеймасу матиме продовження найближчими тижнями й місяцями. Уже працюємо над цим», – пообіцяв Зеленський.

Як повідомлялося, парламент Литви ухвалив резолюцію до літнього саміту НАТО у Вільнюсі, яка включає офіційне запрошення Україні приєднатися до Альянсу. Відповідно до резолюції, представленої представниками різних політичних груп у парламентських комітетах із закордонних справ та національної безпеки й оборони, це буде стратегічним рішенням НАТО щодо прагнення миру в Україні та Європі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: