09:13, 11 Березня 2023

Зеленський упевнений, що завдяки підтримці партнерів Україна може перемогти цього року

Президент Володимир Зеленський переконаний, що Україна завдяки підтримці партнерів може здобути перемогу у війні вже цього року.

Як передає «Укрінформ», про це Володимир Зеленський сказав у зверненні до учасників «American Enterprise Institute World Forum».

“Наші героїчні воїни вже зробили так, що армія росії буквально на очах перестає бути глобальною загрозою. Маємо довести до кінця цю роботу. Це можливо зробити вже цього року! Має перемогти право чоловіків і жінок бути щасливими й жити своїм життям. Має перемогти священність родини, а не якоїсь тиранічної імперії, можливість давати майбутнє дітям, а не якійсь загарбницькій доктрині. Свобода має перемогти”, – заявив Президент.

Він підкреслив, що Україна щодня втрачає своїх синів і доньок у війні, яку не починала, втрачає людей, які могли б бути митцями, політиками, підприємцями, журналістами, науковцями чи дипломатами, а натомість стали воїнами.

“Ким завгодно, але живими! Якби не росія. Ця злочинна війна зруйнувала тисячі життів українців. Цілі родини гинуть від ударів російської артилерії, ракет і смертоносних іранських безпілотників!.. Всі ми хочемо, щоб наші сини й доньки обирали собі шлях у житті, про який вони мріють. Не дай Боже нікому, щоб це був шлях такої війни”, – наголосив Зеленський.

Він висловив вдячність усім американцям, які мріють разом з Україною про те, щоб у зла не було шансів.

“Я зустрічався з представниками обох партій Конгресу, обох палат, із Президентом Байденом, його командою у Вашингтоні, у Києві. І я впевнений, що Америка не зрадить свободу. Світу є на що спертися”,– резюмував Президент.

Як повідомлялося, Зеленський висловив переконання, що світ стане безпечнішим, коли тиранія програє й інші потенційні агресори побачать повну силу свободи. Тож допомога Україні зараз – це інвестиція у глобальний мир, у реальну архітектуру безпеки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: