09:13, 05 Червня 2022

Зеленський радить упц мп зробити «рішучі висновки» з обстрілу Святогірської лаври

Президент Володимир Зеленський вважає, що обстріл росіянами Всіхсвятського скиту у Святогірській лаврі та брехня про цей обстріл російських пропагандистів мають спонукати упц мп до більш рішучих висновків.

Про це йдеться у зверненні Президента.

Зеленський нагадав, що на Донеччині у Святогірській лаврі внаслідок російського артилерійського обстрілу згорів Всіхсвятський скит.

«Мені було цікаво, що скажуть російські пропагандисти про знищення скиту. Але насправді нічого цікавого. Вони дуже передбачувані – звинувачують українців у підпалі. Хоча монахи і миряни у Святогір’ї прекрасно бачили, що це була саме російська артилерія.

Вважаю, що і ця брехня пропагандистів, і цей обстріл, і підтримка православними ієрархами в росії агресії проти України – все це має спонукати Українську православну церкву до більш рішучих висновків і до чіткого засудження кожного з тих, хто потурає агресії», – йдеться у зверненні.

На Донеччині у суботу масштабна пожежа охопила Всіхсвятський скит Свято-Успенської Святогірської Лаври. В упц мп заявили, що це сталося «внаслідок воєнних дій».

Президент Володимир Зеленський у зв’язку з цим закликав Організацію Об’єднаних Націй та ЮНЕСКО вигнати зі своїх лав росію як державу-терориста, яка знищує історичні пам’ятки та соціальну інфраструктуру в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: