08:14, 08 Травня 2022

Зеленський доручив пришвидшити транспортування пального з портів ЄС до України

Президент України Володимир Зеленський під час наради щодо діяльності виконавчої влади ознайомився із ситуацією стосовно забезпечення громадян пальним та доручив пришвидшити його транспортування від європейських портів до українських споживачів.

Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні, передає «Укрінформ».

«Провів сьогодні нараду щодо діяльності виконавчої влади. Головні питання – економічні. Зокрема, про забезпечення українців пальним, про подолання дефіциту пального, який виник після того, як російські ракети зруйнували наш Кременчуцький завод і бази нафтопродуктів по всій державі. Заслухав доповіді про те, що конкретно робиться для організації постачання в Україну достатнього обсягу бензину та інших видів пального. Ключове завдання для урядовців – пришвидшити транспортування пального від європейських портів до наших споживачів. Обсяг такого транспортування має збільшуватися щоденно», – наголосив Глава держави.

Крім того, Президент заслухав доповідь міністра фінансів про стан виконання державного бюджету.

«Робимо все, щоб держава виконувала всі соціальні зобов’язання попри дефіцит бюджету та свідоме руйнування російською армією нашої економіки. Предметно обговорили й підготовку Плану відновлення країни після війни. Це дуже масштабне завдання, але я не маю сумнівів, що ми його реалізуємо», – заявив Зеленський.

5 травня голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус повідомив, що ситуація із дефіцитом пального на ринку покращиться із середини травня завдяки налагодженню ритмічних поставок із Європи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: