23:14, 07 Грудня 2022

«Зброя Перемоги»: у Луцьку презентували нову марку від «Укрпошти»

До Дня Збройних Сил України голова Волинської обласної ради Григорій Недопад спільно з директором Волинської дирекції «Укрпошти» Іваном Люсаком провели спецпогашення нової, восьмої від початку великої війни поштової марки «Зброя Перемоги».

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Поштовий аркуш «Зброя Перемоги» складається з шести блоків-марок із зображеннями зразків військового озброєння української армії. До марок традиційно додається конверт.

«Загальний тираж аркуша – 200 000 примірників для всієї України. Вартість – 90 грн, з яких 18 – це благодійний внесок. Авторами цього випуску стали художники-графіки Сергій та Олександр Харуки. Придбати нову марку і конверти можна в усіх відділеннях Укрпошти», – розповів головний поштар Волині.

«З початком випуску Укрпоштою «воєнних» марок значна частина українців стали філателістами – люди колекціонують не стільки поштівки, як втілені у них емоції, переживання, біль, сум, радість, надію і віру. Упродовж цієї війни з’явилося дуже багато символів. Марки Укрпошти – теж зразок цього символізму. Сподіваюся – далі буде. Чи варто казати, що найнетерплячіше всі ми очікуємо на марку «Перемога»», – зазначив Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: