15:03, 08 Березня 2020

Збереження Шацьких озер та ремонт каналів: на Волині доповнять програму «Екологія 2016-2020»

Зміни до регіональної екологічної програми передбачають понад півтора мільйона на заходи зі збереження Шацького поозер’я.

Про внесення змін до Регіональної екологічної  програми «Екологія 2016-2020» йдеться у проекті рішення обласної ради.

У рамках змін у розділі «Охорона і раціональне використання водних ресурсів»: підрозділ І «Водопостачання та водовідведення» доповнять пунктом «Реконструкція свердловини для водопостачання населення в село Бужани Горохівського району». На цю потребу передбачатимуть 293 тисячі гривень.

Підрозділ ІІІ «Регулювання річок, відновлення і підтримання сприятливого режиму та санітарного стану водних об’єктів» доповнять новими пунктами «Покращення гідрологічного режиму та санітарного стану стариці річки Стир в с. Липляни Жидичинської с/р Ківерцівського району» (778 тисяч гривень) та «Проведення заходів щодо збереження Шацького поозер’я» (1,567 мільйона – 1,067 з обласного та 0,5 з місцевого бюджету), підрозділ V «Будівництво і посилення надійності гідротехнічних споруд» доповнять пунктами:  «Капітальний ремонт меліоративних каналів К-3, К-5, МК-2 Кизівської осушувальної меліоративної системи Старовижівського району (Смідинська с/р)» (722 тисячі),  «Капітальний ремонт каналів К-2, МК-1 (р. Осина) ПКО-ПК4+37, ПК87+20-ПК91+50 та облаштування рекреаційної зони на озері в с. Черськ Маневицького району» (1,497 мільйона),   «Капітальний ремонт мережі водовідведення та здійснення заходів щодо запобігання підтоплення, облаштування та очистка каналів, акумулюючих водойм в селах Скулин, Уховецьк, Ломачанка, Черемошне на території Колодяжненської сільської ради Ковельського району» (570 тисяч) та  «Капітальний ремонт внутрішньогосподарських каналів К-71 та К-71-3 на території Світязької сільської ради Шацького району меліоративної мережі осушувальної системи «Регулювання р. Прип’ять»» (530 тисяч).

Розділ «Охорона і раціональне використання природних рослинних ресурсів, збереження зелених насаджень» після пропонують доповнити пунктом  «Придбання обладнання для захисту від підтоплення та пожеж в екосистемах». На цю потребу планують передбачити у 2020 році 579 тисяч гривень – 109 в обласному та 470 у місцевому бюджетах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: