13:33, 20 Квітня 2023

Заволодіння чужим майном та перешкоджання професійній діяльності журналіста – чиновнику сільради на Волині призначили покарання

Заволодіння чужим майном та перешкоджання професійній діяльності журналіста – чиновнику сільради на Волині призначили покарання у виді п’ять з половиною років позбавлення волі. 

Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної прокуратури.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Луцької окружної прокуратури суд визнав проектного менеджера Підгайцівської сільської ради Луцького району винуватим в організації заволодіння чужим майном, в тому числі у великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем та в умисному перешкоджанні здійсненню журналістом законної професійної діяльності (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 191, ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 171 КК України).

Встановили, що чиновник зареєстрував дружину підприємцем та у 2019-2020 роках від імені цього підконтрольного ФОП уклав із Підгайцівською сільрадою договори про здійснення робіт із капітального ремонту вулиці у селі Підгайці та території дитячого садочка в селі Романів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «УСПІШНІ МОЛОДІ» ПІДПРИЄМЦІ, АБО ЧОМУ ПЕРЕМОЖЦІ ДЕРЖЗАКУПІВЕЛЬ ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ ГРОМАДИ КОРИСТУЮТЬСЯ ОДНИМ НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ

Надалі він організував виготовлення та підписання актів виконаних будівельних робіт із внесеними недостовірними відомостями про їх обсяг та вартість.

На підставі цих документів на рахунки підконтрольного суб’єкта господарювання із місцевого бюджету перерахували понад півмільйона гривень за роботи, які не виконували.

Окрім того, чиновник, 4 січня 2021 року, умисно перешкодив здійсненню законної професійної діяльності журналісткою, яка, виконуючи редакційне завдання, перебувала у приміщенні Підгайцівської сільської ради.

За всі ці дії суд призначив йому покарання у виді п’яти років та шести місяців позбавлення волі з позбавленням на три роки права обіймати посади в державних органах.

Також суд задоволив цивільний позов прокурора в інтересах Підгайцівської сільської ради про стягнення із обвинуваченого понад півмільйона гривень завданих громаді збитків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬРАДИ ТОЙ САМИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, ЩО Й У ПІДПРИЄМЦІВ, ЯКІ ВИГРАЮТЬ ЗАКУПІВЛІ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: